ДПІ: За 5 місяців 2013 року черкаські спрощенці сплатили на 14,2 млн. грн.єдиного податку більше, ніж торік - 30 млн. грн.

ДПІ: За 5 місяців 2013 року черкаські спрощенці сплатили на 14,2 млн. грн.єдиного податку більше, ніж торік - 30 млн. грн. За інформацією ДПІ у м. Черкасах, за п’ять місяців поточного року платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили понад 30 млн. грн. єдиного податку.
Від приватних підприємців бюджет отримав 22,4 млн. гривень єдиного податку, тоді як за 5 місяців минулого року до бюджету було перераховано 11,7 млн. гривень.
Юридичні особи у звітному періоді сплатили 7,6 млн. грн. податку, що на 3,5 млн. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
2013 рік приніс платникам єдиного податку ряд позитивних новацій. Так, зокрема, для платників 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально.
Спрощенці також мають можливість за власним рішенням протягом року змінювати групу або ставку податку.
Крім того, незабаром підприємці зможуть вести книгу обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Маючи електронний ключ, платники зможуть автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність та направляти її в режимі он-лайн до ДПІ у м. Черкасах.
12.06.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter