Черкаська будкомпанія не сплатила понад 11 млн. 300 тис. грн. податків

Черкаська будкомпанія не сплатила понад 11 млн. 300 тис. грн. податківНещодавно співробітники Головного управління Міндоходів у Черкаській області встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовими особами будівельної компанії.
У 2011-2012 роках порушники відображали у податковому обліку товариства операції з придбання товарів (робіт, послуг) від фіктивних суб’єктів господарювання, які входили до складу «конвертаційного центру» й надавали послуги з конвертації грошових коштів.
Факт вчиненого порушення підтвердили і висновки експертно – економічної експертизи.
Співпраця з «конвертом» і участь у схемі надала можливість будівельникам ухилитися від сплати податків на загальну суму понад 11 мільйонів 300 тисяч гривень.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України дані матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Проводиться досудове розслідування.
06.06.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter