Сізіфова праця Тулуба: 2013 року Черкащина шукатиме інвесторів в Австрії, Вірменії та Іспанії

Сізіфова праця Тулуба: 2013 року Черкащина шукатиме інвесторів в Австрії, Вірменії та Іспанії Як інформують у Черкаській ОДА, під час спілкування із журналістами голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб наголосив, що протягом 2013 року заплановано провести презентацію економічного та інвестиційного потенціалу області в Республіці Австрія, Королівстві Іспанія та Республіці Вірменія.
Метою проведення презентацій є в першу чергу залучення інвестицій в пріоритетні проекти розвитку економіки регіону, зокрема:
- будівництво елеваторів та переробних комплексів;
- відновлення роботи та будівництво нових молокопереробних підприємств та свинокомплексів.
- будівництво сонячних електростанцій та сміттєпереробного підприємства в регіоні;
- енергозберігаючі проекти та інші.
«Крім економічної складової, ми презентуватимемо культурний та туристичний потенціал області, що є актуальним в контексті відзначення навесні наступного року 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Ви знаєте, що ми започаткували міжнародну акцію «Об’єднаймося ж, брати мої». Рушник єднання пройде по території країн, де перебував Т.Шевченко (Росія, Казахстан, Естонія). Наразі ми готуємо пропозиції до Міністерства закордонних справ щодо презентації краю Шевченка в країнах, де широко представлена українська діаспора (Аргентина, США, Бразилія та Австралія)», – сказав Сергій Борисович.
04.06.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter