Тулуб про масло: Якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року Черкащина споживатиме своє масло

Тулуб про масло: Якщо вдасться зберегти темпи, до кінця року Черкащина споживатиме своє масло Відповідаючи на запитання журналістів щодо зростаючого імпорту продуктів харчування та загрози від цього для місцевого виробника, голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб наголосив, що потрібно нарощувати власне виробництво, а не перекривати нестачу того чи іншого продукту за рахунок імпорту.
«Давайте разом з вами проаналізуємо декілька цифр. За весь 2012 рік у Черкаській області вироблено 3 тисячі тонн вершкового масла (потреба близько 7 тис. тонн). На даний час ми не достатньо виробляємо цього продукту і покриваємо потребу за рахунок продукції з інших областей та імпорту. Однак, ми активно нарощуємо це виробництво – за перший квартал приріст більше ніж у 2 рази. Якщо вдасться втримати такий темп, то по підсумку року ми впритул наблизимось до необхідної кількості. І саме власним виробництвом ми повинні вирішувати це питання, а не імпортом. Для цього необхідно буде стримувати зростаючий імпорт. Це стосується не тільки масла, а всієї м'ясо-молочної групи.
Звідки ж поступає до нас імпорт? А це Франція, Німеччина, Бельгія, Фінляндія, країни Євросоюзу і останніми роками Білорусь. А скільки ж ми експортуємо в ці країни? Практично нуль! Отже, нам необхідно змінювати умови роботи із нашими торговими партнерами. Це завдання нам на перспективу!
прес-служба Черкаської ОДА
29.05.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter