Євмина: В останні роки в Черкасах регулярно не сплачувалися пайові внески за здані об`єкти

Євмина: В останні роки в Черкасах регулярно не сплачувалися пайові внески за здані об`єкти У Черкасах виявляють все нові факти несплати комерційними структурами внесків пайової участі за об’єкти, які були здані в експлуатацію у попередні роки. Про це заявляє заступник міського голови Борис Євмина, інформують у Черкаському МВК. Зараз тривають перевірки у відповідних департаментах Черкаської міської ради. У подальшому міська влада планує залучати до вирішення цього питання правоохоронні органи.
- Під час перевірки ми виявили факти, коли підприємці взагалі не сплачували внески пайової участі з якихось незрозумілих причин, – наголосив Борис Євмина.
За його словами, приклад, як треба працювати, – насіннєвий завод по вул. Сурікова. Цей об’єкт найближчим часом здається в експлуатацію, по ньому нараховано 874 тисячі гривень сплати пайової участі. Половина з цих коштів уже сплачена, решта – має надійти до бюджету до кінця цього місяця. Це підприємство планує також другу чергу будівництва. Міська влада вже направила лист-попередження про пайову участь і копію договору.
– Так має бути у кожному випадку, коли видається дозвіл на містобудівні умови. Чому це не робилось раніше, кому це було вигідно, з ким хто розраховувався - я не хочу озвучувати. Хай у цьому розбираються правоохоронні органи. Хоча це може бути не так-то і просто. Адже сьогодні об’єкти, що поздавались, можуть бути вже в третіх руках. І це часто робилось спеціально для того, щоб кінці не знайшли. Тому для того, щоб розібратись, потрібен час, – відзначив Борис Григорович.
29.05.2013 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter