У Черкасах 58 касових апаратів вже передають дані на сервери обробки звітності

У Черкасах 58 касових апаратів вже передають дані на сервери обробки звітності У Черкасах 58 касових апаратів уже формують електронну стрічку та автоматично передають дані про готівкові операції на сервери обробки звітності. Про це повідомляють у ДПІ у м. Черкасах Головного управління Міндоходів.
Проте число РРО, підключених до системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій через мережу Інтернет, зростає надто повільно.
«Законодавчі норми, що впроваджують дистанційний моніторинг касових операцій, набрали чинності з 1 січня цього року. І задля необтяжливого переходу до роботи за новими правилами користувачам реєстраторів розрахункових операцій слід дуже оперативно звертатись до сервісних центрів з приводу купівлі або модернізації парку апаратів, адже адаптаційний період відведений на цей процес спливає 1 липня. Штрафи за відсутність електронної стрічки до цього часу не застосовуватимуться», – відзначає начальник ДПІ у м. Черкаськах Ігор Порубай.
За його словами в місті використовується майже 2 тисячі реєстраторів розрахункових операцій. Підприємцям слід прискорити процедуру переходу на податкову звітність з РРО у режимі «он-лайн» і не відтягувати її до останнього.
Цифрова касова стрічка робить процес звітування для власників реєстраторів розрахункових операцій максимально комфортним та зручним, адже завдяки безконтактному спілкуванню з працівниками Міндоходів підприємці не витрачатимуть робочий час на візити до ДПІ у м. Черкасах. Більше того нововведення дозволяє заощадити на купівлі сотень кілограмів паперової контрольної стрічки та позбавляє необхідності підприємців зберігати упродовж 3-х років копії чеків. Також це сприяє зменшенню кількості перевірок суб’єктів господарювання.
22.05.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter