Директор Черкаського водоканалу: підвищення тарифів неминуче

Директор Черкаського водоканалу: підвищення тарифів неминучеЯк інформує прес-служба Черкаського водоканалу, вчора в актовому залі будинку культури ім. Кулика директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко прозвітував перед черкащанами про результати минулорічної роботи підприємства. До уваги громадськості було представлено презентаційний звіт діяльності за основними напрямками роботи.
С.Овчаренко підкреслив, що черкащани отримували і отримують питну воду, якість якої за всіма показниками відповідає державним стандартам.
У 2011 році розпочалось впровадження інвестиційного проекту "Модернізація водопровідних і каналізаційних насосних станцій" в рамках проекту "Розвиток міської інфраструктури". У минулому році завершена модернізація каналізаційних насосних станцій. Замінено застаріле насосне обладнання, запірну арматуру, автоматизовано систему управління роботою каналізаційних насосних станцій. Результати технічного переоснащення виправдали очікуване.
Сьогодні триває модернізація трьох водопровідних насосних станцій КП "Черкасиводоканал", яким передбачається заміна застарілого насосного обладнання та запірної арматури.
Директор Водоканалу також зазначив, що нині проблемою номер один залишається питання своєчасного перегляду тарифів з метою приведення їх до економічно обгрунтованого рівня. Діючі тарифи забезпечують відшкодування витрат, які необхідні для надання послуг, лише на 71% - по водопостачанню та 61% - по водовідведенню. Як наслідок, КП "Черкасиводоканал" вже тривалий період працює в умовах суттєвої збитковості. Станом на 01.01.2013 року кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги становить 22,2 млн. грн, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (14,7 млн.грн). Тож підприємство продовжує нарощувати борги по сплаті за спожиту електроенергію, очищення стічних вод, теплопостачання, тощо.
26.04.2013 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter