АМКУ вимагає від 12 черкаських молокопереробних підприємств не знижувати закупівельну ціну на молоко

АМКУ вимагає від 12 черкаських молокопереробних підприємств не знижувати закупівельну ціну на молоко Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало 12 молокопереробним підприємствам Черкаської області рекомендації щодо приведення до економічно обґрунтованого рівня закупівельних цін на молоко.
Обов’язкові для розгляду рекомендації спрямовані на забезпечення цінової стабільності на ринку закупівлі молока коров’ячого незбираного від особистих підсобних господарств населення для промислової переробки.
З початку року відбулося суттєве зниження закупівельних цін на молоко, але, як показав здійснений територіальним відділенням економічний аналіз, об’єктивних причин воно немає.
У своїх рекомендаціях відділення попередило підприємства, що одночасне зниження закупівельних цін, може бути кваліфіковане органами Антимонопольного комітету України як порушення законодавства про захист економічної конкурнеції.
Про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання мають повідомити територіальне відділення у двадцятиденний строк.
02.03.2012 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter