На центральній вулиці Кам`янки збудували тепличний комплекс, бо "за теплицями - майбутнє"

На центральній вулиці Кам`янки збудували тепличний комплекс, бо "за теплицями - майбутнє"У Кам’янці на вулиці Леніна збудовано сучасний тепличний комплекс із вирощування ранніх овочів та зелені. Як інформують у Черкаській ОДА, його власник – голова селянського фермерського господарства «Агросвіт» Сергій Гапченко. Площа однієї теплиці сягає близько 700 кв. м. З ранньої весни тут розпочалися роботи з вирощування зелені та розсади. Завдяки функціонуванню нового комплексу створено й шість нових робочих місць.
Сергій Гапченко впевнений, що за його теплицями майбутнє. Адже пересічний українець може досхочу споживати свіжі овочі лише протягом 4-5 місяців – з кінця травня до середини жовтня, коли за наших природно кліматичних умов вони ростуть у відкритому грунті. Однак ринок потребує цієї продукції цілий рік. І якщо моркву, капусту чи цибулю можна ефективно зберігати протягом року, то помідори, огірки доводиться або імпортувати, або вирощувати в теплицях.
Позитивно оцінив появу нового виробництва й голова райдержадміністрації Віталій Архип’юк. За його словами, вирощування овочів в тепличних умовах із застосуванням сучасних новітніх технологій є не лише прибутковою, а й благородною справою. Керівник району побажав працівникам тепличного комплексу успішної роботи, його власнику Сергію Гапченку – подальшого розвитку виробництва, а всім жителям району – мати змогу щодня купувати до столу свіжу вітамінну продукцію.
04.04.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter