Недобудований Черевком будинок культури у Водяниках зведуть до кінця 2013-го

Недобудований Черевком будинок культури у Водяниках зведуть до кінця 2013-гоНедобудований будинок культури у Водяниках планують передати на баланс Звенигородської районної ради. Як інформують у Черкаській ОДА, подібне рішення планується прийняти з метою завершення реконструкції цього об’єкту у повному обсязі та введення його в експлуатацію за кошти місцевих бюджетів. Із проханням щодо добудови будинку культури в с. Водяники звернувся до Адміністрації Президента України в рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» житель цього населеного пункту Черкащини Олексій Лабунець.
Як інформує в. о. начальника Головного управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександр Печиборщ, звернення Олексія Лабунця уважно розглянуто.
У 2007 році розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації щодо об’єкту «Будинок культури, с. Водяники Звенигородського району – реконструкція». Будівельні роботи проводились у 2008-2009 роках, проте 2010 року будівництво було зупинено в зв’язку із відсутністю фінансування.
Кошторисна вартість інвестиційного проекту (у цінах 2008 року) становить 5 628 тис. грн., виконано робіт на суму 4 781,7 тис. грн. Залишок кошторисної вартості станом на 01.01.2013 становить 846,3 тис. грн. Будівельна готовність об’єкта – 84 %, проектна потужність – 150 місць.
На теперішній час проектно-кошторисна документація потребує коригування в цінах 2013 року та отримання позитивного експертного звіту.
Нині розглядається питання передачі на баланс районної ради зазначеного об’єкта з метою завершення його реконструкції у повному обсязі та введення в експлуатацію за кошти місцевих бюджетів.
Як відомо, село Водяники Звенигородскього району - батьківщина екс-голови Черкаської ОДА Олександра Черевка.
28.03.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter