Найбільші вороги-вчорашні друзі: Черкаська мерія почала "покусувати" екс-директора "Черкаситеплокомуненерго" Карася

Як інформують у Черкаському МВК, заробітна плата операторів котелень на КП «Черкаситеплокомуненерго» нині значно більша, ніж за часів керівництва цим комунальним підприємством Павла Карася. Як розповіли на КП «Черкаситеплокомуненерго», з приходом нового директора заробітна плата (у тому числі і операторів котелень) була приведена до вимог галузевої угоди. А це - фактично збільшення зарплат. Нині оператори отримують 2800 гривень, а рік тому – 2300. Тому слова екс-керівника підприємства Павла Карася про ніби отримання «оператором близько півтори тисячі гривень заробітної плати» не відповідають дійсності.

За словами заступника директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Миколи Джулая, у ситуації з котельнею по вулиці Дашковича спрацював людський фактор. Сама котельня перед опалювальним сезоном пройшла діагностику, під час якої проводилося дослідження обладнання, мереж тощо. На всіх котельнях під час літнього періоду проводяться поточні чи капітальні ремонти, при необхідності замінюється обладнання

— Оператори також проходять курси. Перед кожним опалювальним сезоном проводиться атестація працівників. Один раз у квартал — інструктаж. Кожен, хто працює на котельнях, його проходить. Тому, на мою думку, причина аварійної ситуації, що сталася на котельні по вулиці Дашковича, - це суто людський фактор, а не «соціальна напруга на підприємстві», як це намагаються нав’язати, — зазначив Микола Джулай.
У коментарях до цієї новини на сайті Черкаського МВК дописувач «Павло Карась» написав наступне: «Миколо Васильовичу, не гоже так... Працівники теж читають інтернет... І коли весь міськвиконком звик до постійної брехні, то робітники можуть не пробачити».
26.03.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter