Бондаренко: в Чигирині влада викинула на вулицю цілий колектив комунальників

Бондаренко: в Чигирині влада викинула на вулицю цілий колектив комунальниківНаприкінці року міська рада Чигирина вирішила ліквідувати старе комунальне підприємство «Чигиринське», яке займалося водопостачанням, водовідведенням, вивозом сміття та обслуговуванням житлового фонду. Замість нього створили нове КП «Чигирин». Депутати від «Батьківщини» голосували проти, оскільки через безгосподарність керівництва підприємства понад півсотні працівників підприємства залишаться без роботи.
«В цьому райцентрі вже склалася така «оригінальна» традиція, коли комунальники роками накопичували борги перед Пенсійним фондом і податковою, а як тільки він сягав критичної межі, мерія їх реорганізовувала, перекидаючи на нову структуру обов’язки, працівників і майно старої. Цей тупиковий шлях дозволяв підприємству якось обслуговувати місто, уникаючи блокування рахунків і арешту майна, але до сьогодні мерія накопичила мільйонні борги, які немає чим гасить, - повідомив голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, до якого по допомогу звернувся скорочений колектив КП. - Більше того, при хронічних несплатах податків і невиплати зарплати трудовому колективу зарплата керівництва підприємства сягала більше шести тисяч гривень на місяць і регулярно виплачувалася! У мене запитання: а куди дивилось керівництво міста? Чому не втрутилась прокуратура?»
На думку Бондаренка, міська влада Чигирина мала вже давно оптимізувати штат підприємства, привести у відповідність зарплати працівників, а не плодити нові КП.
«У результаті комунальних маніпуляцій міськради без роботи залишились понад 50 рядових працівників: слюсарів, двірників, які тягнули важку роботу за зарплату в 1 300 гривень, яку не бачили по 3 - 8 місяців. Коли ж вони кинулись оформлятись в Центрі зайнятості, то зрозуміли, що і при скороченні багатьох з них обдурили, примусивши написати заяви за власним бажанням, що не дає змоги отримати статус безробітних з відповідною оплатою. У нове підприємство їх також не покликали. В результаті колектив підприємства звернувся до «Батьківщини» з проханням допомогти зберегти їхні робочі місця і примусити міську владу виплатити їм зароблене - заявив Бондаренко. – Ми зробимо все можливе, щоб справедливість було відновлено. До речі, дуже показово, що, створивши нове підприємство, міська влада не виділила йому в статутний фонд жодної копійки, і воно також починає нарощувати борги».
18.01.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:51 24.01.2012 vip2300:
23.січня мер м. Чигирин Тимченко С. Продовжує розводити руками перед коллективом КП «Чигиринське»-мовляв
ні про гроші,ні про повернення працівників в нове Кп у найближчому майбутньому не може бути і мови,при цьому ще й в обличчя звинувачує людей цього колективу що його опозорили на всю Україну!Цинічності Чигиринській міській владі немає межі!!!
17:48 19.01.2012 vip2300:
А що відбувається на данний час-17 січня закрилось Кп «Чигиринське»керівни
к підприємства Іщенко Н.І яка на данний час по «тихеньку» звільнена з посади.Сдід зазначити що з 2007 року вона була ГОЛОВНИМ та єдиним єкономістом по усим розрахункам (тарифи,ставки)та на данний час підприємство підпадає під повне банкрутство! З 1 грудня 2011р фактично запрацювало нове Кп «Чигирин» на чолі з керівником Ключник В.В (колишній головний інженер тепловіх мереж м.Чигирин які також завдяки невдалому менеджменту ледь жевріють)ЗАЛИШАЄТЬСЯ
ПИТАННЯ ЧОМУ ТАКІ НЕ КОМПЕТЕНТНІ КЕРІВНИКИ ТАК ДОВГО ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА СВОЇХ ПОСАДАХ ПРОДОВЖУЮЧИ ВСЕ РУЙНУВАТИ НА СВОЄМУ ШЛЯХУ???