В Умані керівники цукрового заводу продавали цукор самі собі за заниженими цінами

В Умані керівники цукрового заводу продавали цукор самі собі за заниженими цінами На одному з цукрових підприємств Уманщини “солодким життя” було лише у його керівників. Колективу ж самого підприємства з листопада 2011 року керівництво заборгувало 1,4 млн. грн. заробітної плати. Не виявилось у підприємства і 7 млн. грн. для розрахунків з постачальниками сільськогосподарської продукції.
За результатами перевірки зазначеного підприємства, проведеної співробітниками відділу податкової міліції Уманської ОДПІ, було встановлено, що засновниками підприємства-виробника цукру та підприємства - основного покупця готової продукції, були одні й ті самі особи, які продавали самі собі вироблений цукор за заниженою ціною, а виробнику залишали збитки. У свою чергу підприємство – покупець на перепродажу однієї тони цукру заробляло 2,5 тис. грн..
Внаслідок такої “діяльності” бюджет недоотримав податків на 2,5 млн. грн.
За цим фактом порушено кримінальну справу. Також проводиться додаткова перевірка щодо виявлених на підприємстві під час обшуку 4,9 тис. тон цукру на близько 30 млн. грн.
Про це з посиланням на начальника УПМДПС у Черкаській області Вінника повідомляють у прес-службі ДПС області.
28.02.2012 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter