У Черкаській ОДА переконують, що 26-й за ефективністю губернатор України зумів підняти Черкащину на 3-тє місце "за результатами оцінки результатів діяльності"

У Черкаській ОДА переконують, що 26-й за ефективністю губернатор України зумів підняти Черкащину на 3-тє місце "за результатами оцінки результатів діяльності" За результатами оцінки результатів діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, яка проводиться на виконання Постанови Кабінету Міністрів Черкащина посіла 3 місце з-поміж 27 регіонів. Про це інформують у Черкаській ОДА.
- З одного боку це досить високе місце не тільки для нашої області, а й для будь-якої іншої, проте головне з мого погляду криється у динаміці цього показника, - наголошує начальник головного управління економіки Черкаської ОДА Анатолій Костенко. - Адже за підсумком 2010 року область посідала 8 місце, у 2011 році вже 5, ну а на сьогодні вже 3 місце. Неозброєним оком можна побачити позитивні зміни. Насправді я далекий від того, щоб стверджувати що область досягла позитиву всюди. Звичайно, десь справи кращі, десь гірші, але головне – позитивна динаміка. Рейтингова оцінка це досить складна процедура, яка включає в себе аналіз та співставлення більш ніж 80 показників по 10 ключових напрямах. Розуміючи всю складність та різноплановість процесу важко піддати сумніву його об’єктивність...
Як ми вже повідомляли, у рейтинзі керівників українських областей за 2012 рік голова Черкаської ОДА Тулуб посів 26-те місце.
18.03.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter