Мерія Черкас просить Азарова включити в квартплату капітальний ремонт ліфтів

Мерія Черкас просить Азарова включити в квартплату капітальний ремонт ліфтівЗа словами директора Департаменту ЖКГ Черкаського МВК Олександра Риджаніча, міська влада Черкас ініціює включення до тарифу на квартплату послуги з капітального ремонту ліфтів.
- Ті, хто користуються ліфтами, сплачуватимуть за їхній ремонт. У нашому розумінні, це буде система накопичень коштів, - наводять слова О. Риджаніча у прес-службі Черкаського МВК.
За його словами. Черкаська влада вже звернулася із відповідними пропозиція до уряду. Необхідно внести зміни до постанови Кабінету Міністрів, за якою формуються тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкової території.
- Після того, як уряд внесе відповідні зміни, ми зможемо прорахувати сам тариф, - заявляє О. Риджаніч.
Раніше капітальний ремонт ліфтів фінансувався з міського бюджету. Однак цього року систему змінили – тепер відбуватиметься співфінансування. Частка міського бюджету складатиме 35%. Решту коштів збиратимуть мешканці будинку.
27.02.2013 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:16 27.02.2013 schmel:
А накопичены кошти, як завжди будуть зникати , коли прийде необхідність капітального ремонту ліфту. Як правило через підставні фірми. Винуватого не знайдуть. Хтось купить нового чергового джипа, або побудує дачу...