НБУ: На Черкащині 32 родини отримали іпотечний кредит на житло

НБУ: На Черкащині 32 родини отримали іпотечний кредит на житло За інформацією Управління Національного банку України в Черкаській області, установами банків області упродовж 2012 року здійснювалося надання здешевлених кредитів на придбання житла.
На 20 лютого 2013 року до відокремлених підрозділів банків регіону звернулося 290 осіб із питань участі в іпотечному кредитуванні (з них, у січні-лютому цього року – 7 звернень), з яких отримало кредитів 32 родини на 5 млн. 448 тис. грн.
А саме, до Філії-Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк» звернулося 128 осіб із проханням надати роз’яснення щодо умов отримання кредиту (з них, у січні-лютому цього року – 5 осіб), з яких семеро отримали кредити на придбання трьох однокімнатних та однієї двокімнатної квартир в будинку по вул. Бидгощській, 38/1; однієї однокімнатної та двох двокімнатних квартир у будинку по вул. Корольова, 16/1, м. Черкаси (забудовник ПП «Надія»).
До установ АБ «Укргазбанк» звернулися за консультацією 144 особи (з них, у січні-лютому цього року – 2 особи), з яких двадцять п’ять отримали кредити на придбання: восьми однокімнатних квартир у будинку по вул. Бидгощській, 38/1; восьми однокімнатних, трьох двокімнатних та однієї трьохкімнатної квартир у будинку по вул. Корольова, 16/1, м. Черкаси (забудовник ПП «Надія»); двох однокімнатних та однієї двокімнатної квартир у будинку по вул. Комарова, 21-А, м. Умань (забудовник ТОВ «Шанс»); однієї трикімнатної квартири у будинку по вул. Сержанта Жужоми, 7, м. Черкаси (власник ТОВ «Нове будівництво 1») та однієї однокімнатної квартири в будинку по вул. Героїв Дніпра, 89, м. Черкаси (власник ТОВ «Житлобуд-інвест-К»).
До установ АТ «Банк «Фінанси та Кредит», АТ «Укрексімбанк» та ПАТ «УКРСОЦБАНК» звернулося за роз’ясненнями відповідно 15, 2 та 1 особа, які отримали необхідну інформацію.
26.02.2013 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter