Черкаський "план ГОЕЛРО" на 2012 рік виконано на 73 %

Черкаський "план ГОЕЛРО" на 2012 рік виконано на 73 %На координаційній нараді під головуванням очільника області Сергія Тулуба сьогодні було проаналізовано стан виконання Регіонального плану дій «Черкащина - 2012», інформують у Черкаській ОДА.
За словами начальника управління регіональної політики ОДА Юрія Короля, на 20 січня цього року повністю виконано майже 73% від запланованого – а це 223 важливі галузеві проекти, спрямовані на покращення життя черкащан. На завершальній стадії нині перебуває 16 проектів (7,17%), частково виконано – 27 (12,1%), по 12 об’єктах розробляється проектно-кошторисна документація.
«Минулого року, коли ми розробили регіональний план дій, він викликав багато дискусій. Проте сьогодні результати, які ми побачили свідчать, що наша робота не завершується плануванням. Кожен новий відкритий об’єкт – це зміни на краще у житті черкащан», – наголосив Сергій Тулуб.
Серед проектів, які нині перебувають на завершальному етапі роботи: реконструкція системи водопостачання у с. Піщана Золотоніського району; введення в експлуатацію Мокрокалигірського розрізу бурого вугілля в с. Лисяча Балка; будівництво хлібопекарського підприємства у смт. Лисянка; введення в експлуатацію підвідного газопроводу до сіл Литвинець та Яблуневе Канівського району; завершення реконструкції системи опалення Будинку культури с. Піщана та будівництво заводу з виготовлення гофрокартону в м. Городище.
Як зазначив голова ОДА Сергій Тулуб, зазначені об’єкти заплановано ввести в експлуатацію вже протягом першого кварталу 2013 року, а 25-ти квартирний житловий будинок у м. Каневі та котельню центральної районної лікарні у м. Кам’янка впродовж другого кварталу 2013 року.
04.02.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter