Тулуб обіцяє "заходи дисциплінарного впливу" для чиновників, котрі зволікнуть чи не виконають його доручень

Тулуб обіцяє "заходи дисциплінарного впливу" для чиновників, котрі зволікнуть чи не виконають його доручень  Як заявив на учорашній колегії Черкаської ОДА Сергій Тулуб, впродовж цього року на Черкащині вдалося чимало зробити.
«Обсяг промислового виробництва за підсумком року становить майже 28 млрд. грн., що на 5 % більше, ніж за попередній рік. Крім того, на 15,2% в області збільшився обсяг капітальних інвестицій», – зазначив Сергій Борисович.
Вагомими, на думку голови облдержадміністрації, є здобутки черкаських хліборобів.
«Цього року Черкащина посіла перше місце в Україні за врожайністю зернових і зернобобових культур – 53,1 цнт/га (по Україні – 31,7), соняшнику – 27,9 цнт/га (по Україні – 16,3), друге за урожайністю цукрових буряків – 460 цнт/га (по Україні – 401). Урожайність соняшнику – найвища з часів створення області!» – сказав Сергій Тулуб.
Проте нині в області існує і чимало негативних кризових явищ. Насамперед, це стосується промислового виробництва, де два найбільш експортоорієнтованих промислових підприємства (машинобудування і хімія) області стали заручниками змін зовнішньоекономічної кон’юнктури. Однією з проблем, яка певною мірою теж впливає на загальну ситуацію, за словами Сергія Борисовича, є недостатній контроль за виконанням відповідних управлінських рішень та доручень.
«Задля усунення цього явища, в обласній державній адміністрації вже розроблено систему багаторівневого контролю за виконанням рішень колегії, розпоряджень, доручень голови облдержадміністрації, підготовлено відповідні документи. Буде запроваджено щомісячний моніторинг стану виконавської дисципліни з інформуванням громадськості через засоби масової інформації та сайт адміністрації. До порушників будуть застосовуватися заходи дисциплінарного впливу», – наголосив Сергій Тулуб.
Прес-служба Черкаської ОДА
27.12.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter