Мерія Черкас пропонує отримати кошти на реалізацію бізнес-планів

Мерія Черкас пропонує отримати кошти на реалізацію бізнес-планів Мерія Черкас спільно із Регіональним фондом підтримки підприємництва оголошує конкурс бізнес-планів. Переможець або кілька переможців мають змогу отримати безвідсотковий кредит. Загальний «призовий» фонд становить 140 тисяч гривень. Конкурс запланований на 21 січня 2013 року, повідомили у Черкаській міській раді.
Бізнес-план може бути розроблений для реалізації у будь-якій сфері, хоча пріоритетним напрямком розвитку підприємницької діяльності вважається застосування інноваційних проектів, спрямованих на створення ресурсоекономічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продуктів харчування, товарів народного споживання, будівельних матеріалів.
Для участі у конкурсі необхідно подати заяву до виконавчого комітету Черкаської міської ради та бізнес-план, виконаний згідно з вимогами до складання бізнес-плану, прошнурований і скріплений підписом та печаткою заявника.
За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради (вул. Б.Вишневецького, 36, к. 507 , тел. 32-28-51, е-mail: depec@ukr.net )
05.12.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter