У Черкасах пройшли Дні сталої енергії

У Черкасах пройшли Дні сталої енергіїВ останній день осені у Черкасах підсумували проведення тижня Днів сталої енергії. Урочистості відбулися у Міському будинку культури імені Івана Кулика, повідомили у Черкаській міській раді.

Міський голова Сергій Одарич наголосив на важливості проведення подібних заходів, які навчають і допомагають значно заощаджувати енергоресурси. Мер вручив цінні подарунки переможцям конкурсів та сертифікати школам, які показали найкращі результати економії енергоресурсів. Серед навчальних закладів – Перша міська гімназія, гімназія № 31, спеціалізовані школи № 27 і № 28 та ЗОШ №11.

Від імені асоціації енергоефективних міст України за активну роботу та реалізацію проекту було нагороджено директора департаменту освіти та гуманітарної політики Топчій Ірину Вікторівну.

У рамках проекту "Дні сталої енергії" було проведено чимало заходів, серед яких – виступи агітбригад на тему енергозбереження у навчальних закладах, уроки-конференції на тему традиційних та поновлювальних джерел енергії, впливу людини на довкілля та шляхів його мінімізації, класні години на енергетично-кліматичну тематику, уроки-дебати на теми видів енергії, проблем її нераціонального використання та змін клімату. На окрему увагу заслуговує міський конкурс дитячої творчості «Енергозбереження очима дітей», у рамках якого проводилися конкурси відеороликів, малюнків, плакатів та слоганів. Також протягом тижня з метою пізнавальних екскурсій школярі мали можливість відвідати котельню КП «Черкаситеплокомуненерго».

Як зазначають організатори, навесні подібні заходи будуть більш масовими, які охоплять не лише заклади освіти, культури та спорту, а й підприємства й установи міста.
05.12.2012 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter