Обозреватель: Экс-губернатору Лешенко грозит суд из-за "левой" водки

Обозреватель: Экс-губернатору Лешенко грозит суд из-за "левой" водкиКак сообщил Обозреватель, представители профкома Косарского спиртзавода направили обращение в Управление МВД Черкасской области по фактам масштабных нарушений и злоупотреблений на вышеназванном предприятии. Об этом "Обозревателю" стало известно из собственных источников.
По новому УПК, который вступает в силу на днях, отказать в возбуждении уголовного дела по заявлению такого рода милиция не вправе. Посему семью экс-губернатора Черкасской области Вадима Лёшенко ожидают походы на допросы.
Напомним, во времена губернаторства Вадима Лёшенко, в число акционеров водочной компании "Хлебная нива, которая разливала водку на Косарском спиртзаводе, вошла его супруга Валентина.
Через некоторое время появились подозрения, что завод изготавливает "левую" водку. Следователям удалось установить, что работающий на полную мощность спиртзавод изготовил более 1 млн декалитров спирта в вечерние и ночные смены. Но при этом заплатил в бюджет втрое меньше налогов.
О том, что спиртовой левак на предприятии Лёшенко лился рекой, стало понятно, когда сопоставили объемы потребления газа и официальные данные о выпуске продукции. Выявилась и двойная бухгалтерия при закупке зерна - главного сырья водочной промышленности.

Подробнее читайте в статье "Экс-губернатор Черкасс в истерике из-за водки".
30.11.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:41 05.12.2012 Ne-polituk:
Да, не солодко зараз Вадиму Олексійовичу. Можна лише порадити йому спробувати систематично вживати «Холодний Яр» - справжню українську горілку, тим більш власного розливу. Може це допоможе хоч на деякий час забути про проблеми і помріяти про нові посади і просторі кабінети, аби лише не з гратами на вікнах та небом у клітинку.
12:20 05.12.2012 Naparnik:
Можливо Ви O.ChuPRINa і праві. Але, окрім виробництва спирту на спиртзаводі є і цех по розливу лікеро-горілчаної продукції, який до липня 2012 року орендувало товариство «Хлібна нива» для виготовлення горілчаних напоїв. Співвласником цієї фірми є дружина Льошенка. Тому, з ваших слів, якщо розливом фальсифікату на підприємстві займалися люди наближені до губернатора, то Льошенко мабуть і не здогадується що його дружина входить в оточення Тулуба…
12:18 04.12.2012 O.ChUPRINA:
Про дійсних спиртових махінаторів читайте на "ПРОВІНЦІЇ"-"Бывший помощник Тулуба на скамье подсудимых".Вот истинное лицо нынешнего руководителя области.
18:00 02.12.2012 Lenya:
А что, Вадим Алексеевич, боязно за "левую" водочку отвечать? А ведь могут и добратся...
16:24 02.12.2012 O.ChUPRINA:
Керівником Косарського спиртзаводу є радник голови ОДА Сергія Борисовича Тулуба Ф.І.Кобзарь. З публікації дізнаємось, що не згідні з його діями представники профкому,щойно звернулися до УМВС щодо масштабних порушень та зловживань на спиртзаводі,і що слідчі вже знайшли 1 млн.декалітрів лівого спирту. Льошенко та Тулуб спільний бізнес не ведуть і дружніх стосунків не мають. Виходить,що це Льошенко вирішив розкрити злочинну провладну групу та заохотив профкомівців до цих дій.В свою чергу журналісти в погоні за сенсацією переплутали прізвище організатора афери.Оце панове журналісти ви і влипли,не вибачить вам Сергій Борисович.
12:47 02.12.2012 Sklyar:
Та, коли він вже відповість перед законом за награбоване? Добре, хоч Гостинний двір повернули.
21:57 01.12.2012 Otec.Gorio:
Тявкнув проти Тулуба, рявкнули назустріч.
22:22 30.11.2012 O.ChUPRINA:
Льошенко не має ніякого відношення до Косарського спиртзаводу так само як Косарський спиртзавод до виробництва горілки. Косарський спиртзавод є державним підприємством і всю відповідальність за його діяльність несе "Укрспирт" та губернатор області Тулуб.Те,що на цьому підприємстві вироблявся "лівий" спирт відомо давно і усім.Патріот України Володимир Гарнага пішов із життя в тому числі і тому,що боровся проти цих зловживань влади."Холодний яр" на який натякає автор, виробляється не тільки із спирту Косарського спиртзаводу. Давайте знищемо те,що створено зусиллями сотен косарців,стараннями діда Дмитра Мироновича Коломійця в угоду "зальотному" Булубу. Черкащина нас зрозуміє?