У Золотоноші відкрито завод з виробництва кави

У Золотоноші відкрито завод з виробництва кавиБагатомільйонний інвестиційний проект – завод сінгапурської компанії Food Empire відкрито 20 листопада в Золотоноші за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Сінгапур в Україні Саймона Тенсінга де Круза та голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба . Про це повідомили в Черкаській обласній адміністрації.
Новозбудований завод MacCoffee, на якому щодня переробляється близько 25 тонн готової продукції, вже виготовляє 24 види продукції (ТМ «MacCoffee» та «Петровская слобода»). Сировину підприємці імпортують переважно з Індії (вершки), Індонезії, Бразилії, Мексики та Колумбії (натуральна кава), проте цукор – винятково український.
В урочистому відкритті заводу також взяли участь генеральний директор компанії Food Empire Судіп Наір та голова ради директорів компанії Food Empire Танг Ванг Чоу.
Прикметно, що на думку Саймона Тенсінга де Круза, успішна робота сінгапурського підприємства – стане гарною рекламою і для інших підприємців, які захочуть працювати на території України.
«Для нас дуже важливо, що місцева влада усіляко підтримує бізнес, – підкреслив Саймон Тенсінг де Круз. – Тому спорудження нового заводу – передусім вияв довіри до вашої країни та доказ успішної і ефективної роботи. Я впевнений, що відкриття цього підприємства – важлива подія не лише для певної компанії, але й для усього Сінгапуру, адже це сприятиме подальшому розвитку стосунків між нашими державами».
Натомість Сергій Тулуб запевнив: обласна влада і надалі зробить усе можливе, щоб підприємці почували себе на Черкащині комфортно.
За словами очільника області, свідченням того, що в області створено всі умови для інвесторів є збільшення утричі обсягу іноземних інвестицій в економіку регіону.
Під час екскурсії підприємством, гостям продемонстрували три цехи, кожен з яких повністю комп’ютеризовано та обладнано якісним японським устаткуванням; технологію виробництва та розповіли про контроль за якістю продукції.
«Важливо, що створені не лише майже 300 нових робочих місць, а й усі належні умови для працівників. Адже на нашому підприємстві працівники отримують достойну заробітну плату, з роботи та на роботу людей підвозить автобус, крім того харчування теж здійснюється за рахунок підприємства», - сказав генеральний директор заводу Сергій Четверов.
21.11.2012 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter