Черкащина на 1 місці в Україні за обсягами виробництва м`яса

Черкащина на 1 місці в Україні за обсягами виробництва м`ясаЗа обсягом валової продукції сільського господарства Черкащина займає третє місце серед регіонів України і виробляє 6,3% загальнодержавного обсягу, повідомляють в Головному управлінні статистики у Черкаській області.
У січні–жовтні 2012 року цей показник склав 12,4 млрд. гривень (у постійних цінах 2010 року), що майже на рівні відповідного періоду 2011 року. На одного жителя області виробляється валової продукції сільського господарства вдвічі більше, ніж в середньому по Україні. За цим показником Черкащина випереджає всі регіони України.
Сільськогосподарськими товаровиробниками області станом на 1 листопада п.р. вироблено біля трьох мільйонів тонн зерна, що майже на рівні 1 листопада 2011 року. За обсягом виробництва зерна Черкащина займає 3 місце серед областей України, а по урожайності – друге, яка становить 50,1 ц з га. Слід відмітити, що аграрні підприємства Канівського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського та Городищенського районів одержали по 71,4 – 65 ц. зерна з 1 га.

На збільшення виробництва соняшника (на 3%) вплинуло підвищення урожайності, яка становить 27,5 ц/га і займає перше місце в Україні. Зросло також виробництво сої та ріпаку, а цукросировини одержано на 5% менше за рахунок значного скорочення площ збирання.

Черкащина вносить вагомий вклад і в виробництво тваринницької продукції України: за обсягом виробництва м’яса займає 1 місце, молока – 8, яєць – 9.

Виробництво молока зросло на 7% в основному за рахунок підвищення продуктивності корів у сільськогосподарських підприємствах на 15%, яка становить 4695 кг і займає друге місце серед регіонів України. Виробництво м’яса та яєць зменшилось на 2 та 4%.
20.11.2012 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter