З 1 березня в Черкасах тарифи на воду зростуть на 3,2 %, на каналізацію – на 2,3 %

З 1 березня в Черкасах тарифи на воду зростуть на 3,2 %, на каналізацію – на 2,3 %За інформацією прес-служби КП «Черкасиводоканал», 10 лютого поточного року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг провела коригування діючих тарифів на водопостачання та водовідведення для населення із врахуванням зростання вартості електроенергії.
Для черкащан зростання становитиме 3,2 % за воду та 2,3 % за каналізацію.
Тобто, починаючи з березня поточного року споживачі щомісяця за послуги з централізованого водопостачання сплачуватимуть 2,34 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ), а за послуги з централізованого водовідведення — 1,632 грн (з урахуванням ПДВ).
Для прикладу, жителі будинків з водопроводом та каналізацією, з швидкодіючими газовими водонагрівачами та багатотоковим водозабором при нормі витрат 7,5 куб.м. в місяць будуть сплачувати разом за централізоване водопостачання та водовідведення 29,79 грн за одну особу.
А споживачі жилих будинків з централізованим гарячим водопостачанням, обладнаних умивальниками, мийками та душами при нормі витрат 9,0 куб.м. сплачуватимуть за централізоване водопостачання та водовідведення 35,75 грн в місяць за одну особу.
14.02.2012 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter