АМКУ: Тальнівський ринок обдирав торгівців, як липку

АМКУ: Тальнівський ринок обдирав торгівців, як липку Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Тальнівське кооперативне підприємство «Ринок» на 8 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.
Територіальне відділення у ході розгляду зави щодо підвищення розміру плати за найм торгівельного місця на центральному ринку міста Тальне, встановило, що тарифи на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами є економічно необґрунтовані. Крім того, економічно необґрунтованим були і тарифи на послугу прокату інвентарю.
У ході розгляду справи відповідач усунув порушення законодавства про захист економічної конкуренції та привів тарифи з утримання торгівельних місць і прокату інвентарю до економічно обґрунтованого рівня.
Так, з 1 серпня поточного року, вартість послуги з утримання торгівельних місць становить 5,10 грн. за кв. м, а прокат інвентарю (видача ваг, гирі, фартуха, косинки та нарукавників) - 6,60 грн. за комплект.
05.11.2012 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter