Черкаська прокуратура стягнула через суд з двох забудовників 1,5 млн. грн. боргу за договорами пайової участі

Черкаська прокуратура стягнула через суд з двох забудовників 1,5 млн. грн. боргу за договорами пайової участі Як інформують у прокуратурі Черкаської області, в червні поточного року господарським судом Хмельницької області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про стягнення до бюджету з суб’єкта господарювання понад 1 млн. грн. заборгованості за договором пайової участі в розвитку інфраструктури міста Черкаси.

Під час опрацювання стану дотримання вимог чинного законодавства у бюджетній сфері прокуратурою встановлено факт невиконання житлово-будівельним кооперативом, зареєстрованим у м. Хмельницький, істотних умов договору пайової участі в розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста. Так, замовник будівництва, здійснюючи будівництво багатоповерхового будинку в м. Черкаси, не сплачував відповідні внески до місцевого бюджету, утворивши з урахуванням індексу інфляції значну заборгованість, що стало підставою звернення прокурора до суду.

Крім того, Черкаською місцевою прокуратурою до суду в інтересах територіальної громади міста пред’явлено позов до черкаського товариства, яке побудувавши та увівши в експлуатацію житловий будинок, обов’язки перед міським бюджетом в повному обсязі не виконало, утворивши заборгованість зі сплати пайового внеску на розвиток інфраструктури міста в сумі понад 500 тис. грн. Наразі вказаний позов прокурора господарським судом Черкаської області задоволено в повному обсязі.

Таким чином, за ініціативи прокуратури Черкащини судами ухвалено рішень про стягнення до місцевого бюджету грошових коштів на загальну суму більш як 1,5 млн. грн.
22.06.2018 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter