Держфінінспекція: ревізія «Черкаської обласної стоматополіклініки» встановила порушень на 200 тис. грн при нарахуванні зарплати

Держфінінспекція: ревізія «Черкаської обласної стоматополіклініки» встановила порушень на 200 тис. грн при нарахуванні зарплати Як повідомляють у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області, ревізія фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка» виявила непоодинокі факти невідповідності сум нарахованої та виплаченої заробітної плати працівникам.
Так, під час проведення контрольного заходу, фахівці Держфінінспекції в Черкаській області виявили, що бухгалтер поліклініки нараховувала працівникам заробітну плату у завищених розмірах. В подальшому, коли заробітна плата зараховувалась на карткові рахунки працівників, користуючись електронною платіжною системою «Клієнт-Банк», бухгалтер поліклініки змінювала суми, які підлягали зарахуванню. Від таких змін суми коштів, які підлягали зарахуванню працівникам поліклініки, зменшувались, та на відповідну суму збільшувались зараховані кошти безпосередньо даному бухгалтеру.
Електронний цифровий підпис від імені головного лікаря та головного бухгалтера накладався цим же бухгалтером. Таким чином, бюджет лікарні втратив близько 200 тис. гривень.
10.02.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter