"Жебраки на роздачі": Члени Черкаського виконкому подали декларації про доходи за 2017 рік

Як інформує Про Все, після призначення нового виконкому Черкаської міськради всі його члени почали заповнювати електронні декларації. Днями останнім декларацію за 2017 рік подав заступник міського голови Ігор Волошин.

Відповідно до декларації він не має нерухомості та проживає в кімнаті площею 20 м.кв у гуртожитку Черкаського Державного Технологічного Університету. У володінні має автомобіль Peugeot Partner 2006 року випуску вартістю на момент покупки якого становила 48 тисяч гривень.

З доходів він декларує лише заробітну платню отриману за основним місцем роботи в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської, яка за 2017 рік становила 401817 гривень. Ще 13 тисяч гривень він отримав за роботу викладачем за сумісництвом у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Зазначимо, що це не перша декларація, яку він подає цього року. Так вже 08.02.2018 року він подавав річну декларацію та уточнену. В обох деклараціях не було вказано суму заробітної плати за основним місцем роботи

Натомість ще один заступник міського голови та депутат обласної ради Юрій Ботнар не задекларував за минулий рік ніяких доходів. В той же час він вказує, що в його користування є автомобіль “Мерседес Бенц” 1998 року випуску.

Ще одна заступниця міського голови Людмила Бордунос в своїй декларації вказує, що має готівкові збереження в розмірі 5 тисяч доларів та 32 тисяч гривень. На рахунку в банках вона зберігає 6600 грн. За 2017 рік підприємницькою діяльністю вона заробила близько 158 тисяч гривень. Від надання майна в оренду вона отримала 10 тисяч гривень. Ще 35 тисяч гривень вона отримала за основним місцем роботи — ПП “Об’єднання Самопоміч”. Також вона має у власності близько 1.7 гектара землі, оціночна вартість якої складає понад 82 тисячі гривень. Також вона являється бенефіціаром ТОВ “Інформаційне агенство “Правий Берег”.

Ігор Коломоєць задекларував у своїй власності три квартири в Черкасах. Дві з них є його власністю. Ще одна квартира, дві земельні ділянки та будинок в Лозівку є його спільною власністю з дружиною. В готівці він зберігає 350 тисяч гривень. Ще 150 тисяч гривень та 20 тисяч доларів готівкою зберігає дружина. За 2017 рік на державній службі він заробив 440 тисяч гривень.

Найбагатшим серед заступників міського голови виявився Ігор Кривошеєв. У його власності — два будинки (44,8 та 18 кв.м.) та три земельні ділянки загальною площею 532 кв. м. Також він орендує споруду легкого типу, площею 96 кв. м. Ще дві ділянки в Черкасах (площею 1072 кв. м. ) та одна в Червоній Слободі (856 кв.м.) вказано як власність дружини. Також у власності дружини числиться недобудований дачний будинок у Червоній Слободі — 180,38 кв.м., та житловий будинок у Черкасах — 195,9 кв.м. За 2017 Ігор Кривошеєв отримав 115 тисяч гривень пенсії та 335 тисяч гривень заробітної платні за основним місцем роботи. В готівкових коштах він зберігає 70 тисяч доларів та 20 тисяч гривень.

А от секретар міської ради Ярослав Нищик цього року подав аж дві декларації — як депутат, та як кандидат на посаду в органах місцевого самоврядування. До того ж зробив це одним з найперших. Відповідно до них пан Ярослав не мав ніяких власних доходів, в той же час його дружина отримала майже 171 тисячу заробітної плати. Також він має 2550 доларів готівкових заощаджень, а його дружина — 350 доларів, 300 фунтів стерлінгів та 250 євро. Автомобілі та нерухомість у власності відсутні.

Єдиним з членів виконавчого комітету, хто не подав декларацію залишається міський голова — Анатолій Бондаренко. Граничний термін подачі ним декларації — 1 квітня 2018 року.
14.02.2018 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter