Київський забудовник сплатить у бюджет Черкас 1,9 млн. грн. на розвиток інженерно – транспортної інфраструктури, - прокуратура

Господарським судом м. Києва задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури в інтересах держави про стягнення вигоди, упущеної внаслідок невиконання обов’язку щодо пайової участі в розвитку інфраструктури м. Черкаси, київським товариством з обмеженою відповідальністю, яке здійснювало будівництво багатоквартирного будинку в мікрорайоні «Митниця».

Встановлено, що вказане товариство в 2017 році здійснило будівництво двох багатоповерхових будинків в м. Черкаси, зареєструвавши декларацію про їх готовність до експлуатації. Однак, в установленому законом порядку товариство не звернулося до міської ради з заявою про укладання договору пайової участі та відповідно, не сплатило кошти на розвиток інженерно – транспортної інфраструктури м. Черкаси. Упущена вигода міського бюджету склала понад 1,9 млн. грн., що стало підставою для звернення прокурора до суду з відповідним позовом.

Таким чином, прокуратура відстояла в суді правову позицію на захист інтересів держави в особі місцевої територіальної громади.
19.12.2017 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter