Ткаченко: 2017 року в Черкаській області капітальних інвестицій освоєно на 20,4 % більше, ніж торік

Ткаченко: 2017 року в Черкаській області капітальних інвестицій освоєно на 20,4 % більше, ніж торік Як інформують у Черкаській ОДА, в області зростає обсяг капітальних інвестицій. Цьогоріч їх освоєно на +20,4% більше, ніж торік. Про це сказав Юрій Ткаченко на засіданні колегії облдержадміністрації.

Як зауважив голова ОДА, підприємства області активно реалізують власні розвиткові проекти. Водночас першочергове завдання влади на місцях, наголосив він, – всебічно сприяти внутрішньому інвестору.

– Успішні кейси внутрішніх інвесторів – це гарний сигнал для іноземних, – пояснив голова Черкаської ОДА. – Натепер обсяг залучених в економіку області прямих іноземних інвестицій збільшився на 4%. А тому це питання потребує особливої уваги всіх місцевих керівників. Якщо говорити про капітальні інвестиції, то найгірші показники маємо в містах Канів і Сміла, а також у Лисянському, Христинівському та Городищенському районах. Загалом за півроку, статистика за рік буде дещо пізніше, підприємства й організації області освоїли майже 2,9 млрд грн капітальних інвестицій.

11.12.2017 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter