Ткаченко зустрівся з власниками компаній UKRAVIT, Chemical Elements і Chemische Fabrik Keehrte

Історії успіху українського бізнесу є важливим аргументом для іноземних інвесторів. Як інформують у Черкаській ОДА, про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на зустрічі з власниками компаній UKRAVIT, Chemical Elements і Chemische Fabrik Keehrte. Перші дві мають свої виробництва в Черкасах.
Ткаченко зустрівся з власниками  компаній UKRAVIT, Chemical Elements і Chemische Fabrik Keehrte

Як зауважив очільник області, UKRAVIT і Chemical Elements – компанії, що динамічно розвиваються, вкладають інвестиції в технології, при цьому соціально відповідальні й беруть участь у розвиткових проектах області. Зокрема, їхні власники долучилися до створення Агенції регіонального розвитку Черкащини.
Ткаченко зустрівся з власниками  компаній UKRAVIT, Chemical Elements і Chemische Fabrik Keehrte

– Віталій Ільченко (UKRAVIT) та Ілля Леоненко (Chemical Elements) нині об'єднали свої зусилля, стали партнерами задля створення конкурентоспроможної продукції та виходу на нові ринки, – розповів голова ОДА Юрій Ткаченко. – Перспективна синергія та один із кроків до створення хімічного кластера. Ці підприємства виробляють продукцію, що йде на внутрішній ринок і на експорт. Маємо й імпортозаміщення в дії, і розвиток нашої хімічної галузі, і промо нашої області у світі продукцією «made in Ukraine», точніше «made in Cherkasy region». І що ще важливо – обидві компанії агітують іноземних партнерів працювати на Черкащині та з нею. Наша нинішня спільна зустріч із власником німецької компанії Chemische Fabrik Keehrte Себастьяном Рейхенбахом стосувалася перспективних напрямів співпраці.
15.11.2017 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter