Австрійська компанія «HIRSCH GRUPE» на території колишнього заводу "Строммашина" готує виробництво упаковки й пінопласту

Про умови, в яких розвиваються щойно відкриті та можливості нових підприємств, у тому числі й з іноземними інвестиціями, йшлося 19 жовтня на робочій зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з Президентом холдингу «Сатурн» Олександром Громико та виконавчим директором австрійської кампанії «HIRSCH GRUPE» Харальдом Коглером. Про це інформують у міськраді Черкас.
Австрійська компанія «HIRSCH GRUPE» на території колишнього заводу "Строммашина" готує виробництво упаковки й пінопласту

Олександр Громико представив партнера з Австрії, який наразі інвестує і будує в Черкасах виробництво упаковки й пінопласту, що призначаються для потреб самого холдингу, і не тільки.

Розміститься майбутнє підприємство на площах, які належать холдингу «Сатурн» (територія колишнього заводу «Строммашина»).

Пан Коглер зауважив, що в нього склалося найкраще враження про Черкаси, а також презентував свою кампанію, яка більше 40 років працює на світовому ринку , зокрема – в Східній Європі, маючи заводи та партнерів в Західній Україні, Польщі, Угорщині, Словаччині.

– Ми заходимо з довготривалою стратегією, – підкреслив пан Коглер та подякував за можливість розміститися у Черкасах.

Також він зазначив, що один з важливих факторів в бізнесі – це швидкість, в тому числі і в прийнятті рішень. Тому в ході зустрічі було вирішено розмістити в Черкасах завод з виготовлення теплоізоляційних матеріалів.

Також учасники зустрічі обговорили можливість підготовки робітників технічних спеціальностей зі знанням іноземної мови , та низку інших питань.

Зі свого боку Анатолій Бондаренко пообіцяв, що місцева влада і надалі сприятиме бізнесу, особливо тому, у планах якого – відкриття нових робочих місць в Черкасах.
20.10.2017 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter