АМКУ: У Золотоніському районі учасники торгів за право благоустрою водойми обмінювалися інформацією для узгодження пропозицій

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи за ознаками вчинення порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Територіальним відділенням здійснюється дослідження щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення Департаментом містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації процедури закупівлі робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми в с. Антипівка, Золотоніського району, Черкаської області.

Так, за результатами аналізу документів та інформації, отриманої в ході проведеного дослідження, встановлено обставини, які можуть свідчити про те, що між учасниками ТОВ «ПБК-Стройтрейд» та ТОВ «Завод Буддеталь» відбувався обмін інформацією щодо узгодження пропозицій конкурсних торгів під час підготовки та участі у процедурі закупівлі.

Розгляд справи триває.
19.10.2017 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter