ДПС: на Черкащині залишилося 164 підприємства, де зарплату виплачують нижче мінімальної

ДПС: на Черкащині залишилося 164 підприємства, де зарплату виплачують нижче мінімальної Державна податкова інспекція у м. Черкаси звітує про проведення індивідуально-роз’яснювальної роботи з керівниками 894 підприємств міста, які за даними Пенсійного фонду та за даними звіту за формою №1-ДФ виплачували заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Їх було попереджено про відповідальність за порушення законодавства про оплату праці.
Проводились перевірки щодо виявлення фактів виплати заробітної плати в „конвертах ”, тобто поза платіжними відомостями. За результатами таких перевірок виявлено 188 не облікованих найманих працівників та легалізовано доходу „у вигляді заробітної плати ” на суму 2550,5 тис.грн., додатково донараховано та сплачено податку разом з штрафними санкціями на загальну суму 390,8 тис. грн., 104 громадян були зареєстровані платниками податків, якими додатково сплачено 21,4 тис.грн.
Позитивною є тенденція до зменшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності, які виплачують заробітну плату менше мінімальної. Так, якщо на початку 2011 р. таких підприємств було 1126, то у ІІ кварталі 2012 року залишилось тільки 164 підприємства, або зменшилось майже у 7 разів, розповіли у Державній податковій інспекції у м. Черкаси.
24.09.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter