2017 року в Каневі відремонтовано доріг на 7 млн. грн.

2017 року в Каневі відремонтовано доріг на 7 млн. грн. Як повідомляють у виконавчому комітету Канівської міської ради, станом на вересень 2017 року у місті були проведені капітальні ремонти робіт по вулицях Горького, Котляревського, Єсеніна.

- Виконуючи ремонт по вулиці Котляревського, не оминули й провулок Котляревського. Там розташовано зовсім мало осель, але, залишивши його, повернулися б ми сюди не скоро, - пояснює міський голова Ігор Ренькас. - Також завершено ремонт дороги по вулиці Кобзаревій (кол. Свердлова), який був розпочатий у минулі роки, і з’єднали її з вулицею Парковою.

Не забули про ремонт дороги по вулиці Бузницького, щодо якої до міської ради надходило найбільше звернень від жителів міста.

Займалися й облаштуванням прибудинкових територій. Так, на суму близько 300 тис.грн. виконані поточні ремонти прибудинкових територій у районі житлових будинків так званого «оргперіоду», що по вулиці Енергетиків.

Окремо варто відзначити й територію поблизу Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду, що розташоване за адресою 206-ї дивізії, 10а – дитсадок «Садко».

- Пенсіонери Канева будуть щиро здивовані, відвідавши управління Пенсійного фонду, і замість традиційних чагарників побачать благоустроєну прилеглу територію з новим асфальтовим покриттям, - зауважив І.Ренькас. - Загалом в Каневі вже виконано робіт на суму близько 7 млн.грн. На жаль, значна їх частина досі не оплачена, але як і в попередні роки виконавець робіт ПП «Канів-Граніт» (керівник Абов Авеян) йде нам на зустріч і частково проводить ремонти доріг у кредит.
26.09.2017 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter