У Черкасах відкрився "Інвестиційний форум 2012"

У Черкасах відкрився "Інвестиційний форум 2012"Як інформують у Черкаській ОДА, вчора в Черкасах відкрився міжнародний «Інвестиційний форум 2012» за участі послів з Бельгії та Франції, а також делегацій Ізраїлю, Естонії США, Кореї, Білорусі, В’єтнаму, Нігерії, Італії; заступника голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України; керівників області та представників провідних підприємств Черкащини сьогодні успішно розпочав свою роботу.
Уже перед початком форуму, мета якого формування позитивного іміджу Черкаської області на загальноукраїнському та міжнародному рівнях Сергій Тулуб поспілкувався з делегаціями Естонії, Франції, Ізраїлю, Америки та ін.
До початку пленарних засідань присутні також оглянули виставку, що демонструвала промисловий потенціал області. Зокрема на виставці були представлені вироби взуттєвої фабрики «Лавента»; ТОВ «КАС-С» , ЗАТ «ТК «Уманьхліб»; Канівського маслосирзаводу; мінеральні добрива «Фрея»; ТОВ Компанія Метал Інвест; «Златогор»; «Аргус»; хутрової фабрики «Ант»; «Хлібний дар» та багато інших.
За словами очільника області, вигідне географічне та геостратегічне розташування області сприяє інвестиційній привабливості регіону. Відтак слоган форуму «Черкащина – територія співпраці» було обрано абсолютно невипадково.
«Залучення інвестицій та впровадження інноваційних технологій є важливим напрямком державної політики, визначеної Віктором Януковичем, – сказав голова облдержадміністрації. – Без перебільшення можна сказати, що ми розглядаємо цей захід, як важливий майданчик для зустрічей з потенційними партнерами та налагодження нових ділових контактів».
Сергій Тулуб також наголосив, Черкащина готова та має усі можливості аби долучитись до потужної роботи з іноземними інвесторами. «У нас є чітке бачення пріоритетних напрямків і конкретних кроків для соціально- економічного розвитку краю», – додав Сергій Борисович.
21.09.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:44 26.11.2013 BroargoAcrors:
online casino