АМКУ підозрює в діях СТ "Жашківський ринок" порушення економічної конкуренції

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях споживчого товариства «Жашківський ринок» виявило ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Територіальним відділенням проведено дослідження ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринках в межах м. Жашків.

Аналіз інформації вказав на те, що СТ «Жашківський ринок» на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринку в межах м. Жашків має ознаки монопольного становища.

За результатами дослідження встановлено, що тарифи на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринку, які були встановлені Товариством є економічно необґрунтованими.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення розпочато розгляд справи за ознаками вчинення СТ «Жашківський ринок» порушення законодавства про захист економічної конкуренції,
25.09.2017 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter