Будують "нову Черкащину"? Азаров "дав на горіхи" Тулубу за...зниження темпів будівництва в Черкаській області

Будують "нову Черкащину"? Азаров "дав на горіхи" Тулубу за...зниження темпів будівництва в Черкаській області Сьогодні держава переходить до реалізації нових інфраструктурних проектів, повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 19 вересня.
Глава Уряду зазначив, що 2011 рік був чи не найкращим у сучасній історії України за обсягами державного капітального будівництва. Держава інвестувала безпрецедентні за обсягами кошти в розвиток спортивної та соціальної інфраструктури, розв’язок, аеропортів, стадіонів, метрополітену. Тільки доріг введено в експлуатацію більше 2 тис. кілометрів. За підтримки держави добудовувались також житлові і промислові об’єкти, створювалась агропромислова інфраструктура і логістичні центри, оптові аграрні ринки.
Водночас Глава Уряду піддав критиці значне зниження будівництва в ряді регіонів. Зокрема, це АР Крим, Житомирська область, м. Севастополь, Київська область, Черкаська область.
Микола Азаров доручив головам облдержадміністрацій тих регіонів, що допустили значне скорочення обсягів будівництва, провести детальний аналіз причин такої ситуації та вжити необхідних заходів, щоб не допустити подальшого уповільнення темпів розвитку будівельної галузі, пише "Урядовий портал".
20.09.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:53 20.09.2012 CompyT:
Действительно, Азаров прав! Вместо назойливого PR, мог бы заняться своими прямыми обязанностями, а то скоро уже в отхожих местах, как чёрт из коробочки, со своей липкой улыбочкой будет появляться! НУ НЕ ЛЮБЯТ У НАС ВОРОВ и ВЗЯТОЧНИКОВ, НЕ ЛЮБЯТ!!! Как не понять?!

И краску для украшения билбордов ОППОЗИЦИИ Игорю Петровичу с Сережей дополнительно выдайте, а то потратились!