АМКУ оштрафував "Черкасиобленерго" на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем

АМКУ оштрафував "Черкасиобленерго" на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало публічне акціонерне товариство "Черкасиобленерго" за зловживання монопольним становищем.

До територіального відділення надійшла заява постачальника електричної енергії за нерегульованим тарифом щодо неправомірних дій з боку ПАТ "Черкасиобленерго", за результатами розгляду якої, адміністративною колегією територіального відділення було розпочато розгляд справи за ознаками вчинення порушення ПАТ "Черкасиобленерго" законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило Відділення, ПАТ "Черкасиобленерго" не було дотримано строку надання постачальнику електричної енергії за нерегульованим тарифом договору на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та необґрунтовано відмовлено в укладенні зазначеного договору. Такими діями ПАТ "Черкасиобленерго" створило заявнику перешкоди доступу на ринок постачання електричної енергії Черкаської області.

За порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ПАТ "Черкасиобленерго" накладено штраф у розмірі 68 000 гривень, який сплачено до Державного бюджету України.
20.09.2017 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter