Служба зайнятості: 2017 року в Черкаській області на одне вільне робоче місце претендувало 2 особи

Служба зайнятості: 2017 року в Черкаській області на одне вільне робоче місце претендувало 2 особи Як інформує обласна служба зайнятості, з початку 2017 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 68,1 тис. осіб, що на 1,8 тис. осіб менше, ніж у січні-серпні минулого року.

Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність 27,7 тис. вакансій (на 7,9% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року). Протягом січня-серпня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 25,6 тис. осіб, у тому числі 15 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 9,2 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 228 безробітних.
20.09.2017 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter