У Черкасах судитимуть засновника кількох підприємств за несплату понад 1 млн. грн. податків

У Черкасах судитимуть засновника кількох підприємств за несплату понад 1 млн. грн. податків2016 року прокуратурою Черкаської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом невиконання вироку Придніпровського районного суду м. Черкаси щодо задоволення позову прокурора про стягнення на користь держави збитків у вигляді несплачених податків на суму понад 1 млн. грн., за невиконання судового рішення.

Будучи засновником кількох підприємств та отримуючи дохід, суб’єкт господарювання умисно не виконував вказане рішення більш як 3 роки, чим заподіяв істотної шкоди державним інтересам.

У вересні поточного року досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт прокуратурою затверджено та скеровано до Соснівського районного суду м. Черкаси для розгляду.

Згідно ч. 3 ст. 382 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
20.09.2017 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter