Ткаченко: ТОВ "Сміла Енергоінвест" має борг за газ у понад 178 млн. грн.

Ткаченко: ТОВ "Сміла Енергоінвест" має борг за газ у понад 178 млн. грн. Підготовка області до початку опалювального сезону виходить на фінішну пряму. Як інформують у Черкаській ОДА, про це заявив Юрій Ткаченко.

- На цьому тижні я наголосив місцевим владцям на важливому моменті – розрахунку підприємств теплоенергетики за спожитий газ. Інакше про вчасний старт опалювального сезону та його безпроблемний перебіг не може бути й мови.

Натепер рівень розрахунків підприємств теплоенергетики області за спожитий газ – на рівні 91%. Це хороший показник. Однак традиційно маємо одних і тих же боржників. Приміром, ТОВ «Сміла Енергоінвест» завинила газопостачальним компаніям понад 178 млн грн. А це – половина загального боргу області. Чіткого плану дій від керівництва Сміли я не почув.

А тому озвучив вимогу всім місцевим керівникам: негайно навести лад із розрахунками. Хочу бачити алгоритм дій і його виконання. Щоби нам не довелося в розпал опалювального сезону застосовувати всі можливі важелі впливу й рятувати ситуацію, як це було минулого опалювального сезону у Смілі.
08.09.2017 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter