У Черкаській області видано 14 здешевлених іпотечних кредитів

У Черкаській області  видано 14 здешевлених іпотечних кредитівУстановами банків Черкаської області станом на 14 вересня було видано 14 кредитів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №343(Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов). Про це розповіли у прес-службі Управління Національного банку України в Черкаській області.

Так, Черкаським обласним управлінням АТ «Ощадбанк» видано чотири кредити на придбання двох однокімнатних квартир в будинку по вул. Бидгощській, 38/1, м. Черкаси та двох двокімнатних квартир в будинку по вул. Корольова, 16/1, м. Черкаси (забудовник ПП «Надія»);

Черкаською обласною дирекцією АБ «Укргазбанк» видано десять кредитів на придбання п’яти однокімнатних квартир в будинку по вул. Бидгощській, 38/1, м. Черкаси та однієї двокімнатної й однієї однокімнатної квартир в будинку по вул. Корольова, 16/1, м. Черкаси (забудовник ПП «Надія»), двох однокімнатних та однієї двокімнатної квартир в будинку по вул. Комарова, 21-А, м. Умань (забудовник ТОВ «Шанс»).
18.09.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter