Прокуратура: 280 гектарів землі в Жашківському районі повернуто в фонд держави з незаконної оренди

Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції у справі за позовом прокуратури щодо повернення з незаконної оренди більш як 280 га земель у Жашківському районі.

Так, враховуючи доводи прокуратури, Вищим господарським судом України відмовлено у задоволенні касаційної скарги відповідача, який протиправно використовував вказані землі.

Нагадаємо, прокуратурою встановлено, що зазначена земля, яка мала в своєму складі понад 140 га особливо цінних грунтів, надана в оренду одному з товариств без розроблення проекту землеустрою, проведення агротехнічної експертизи та державної експертизи землевпорядної документації. Крім того, орендна плата за використання земельних ділянок встановлена без нормативно-грошової оцінки. Зазначене вище стало підставою для звернення до суду з відповідним позовом.

Рішенням Господарського суду Черкаської області від 22.03.2017 позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, вказане судове рішення залишено в силі судом апеляційної інстанції.
22.08.2017 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter