АМКУ оштрафував за зловживання Канівське водопровідно-каналізаційне управління

АМКУ оштрафував за зловживання Канівське водопровідно-каналізаційне управління Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» загалом на 35 тис. грн за зловживання монопольним становищем.
Як показало розслідування, підприємство, обслуговуючи житлові будинки в Каневі, укладало з населенням договори про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення, зміст яких не відповідав положенням Типового договору. Оскільки такі дії призвели до ущемлення інтересів споживачів, Відділення зобов’язало Підприємство припинити порушення та привести договірні відносини у відповідність до вимог законодавства.
Крім того, підприємство встановлювало необґрунтовану вартість послуг з видачі технічних умов на встановлення приладів обліку по водопостачанню, підключення до водопровідної та каналізаційної мереж.
Відповідач визнав порушення та зобов’язався привести свою діяльність у відповідність до вимог конкуренційного законодавства.
07.02.2012 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter