Черкащанин через суд отримав зарплату, яку йому заборгувало підприємство за два роки

За інформацією Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, черкащанин більше двох років не міг отримати заробітну плату. Підприємство виплачувало гроші нерегулярно, а потім — взагалі перестало. Опісля того, як чоловік звільнився, заборгованості так і не виплатили.

Саме тому захотів вирішити спір у судовому порядку та звернувся до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для призначення адвоката за рахунок держави, який би представляв його інтереси в суді.

Оскільки чоловік є малозабезпеченим, а його дохід не перевищує 3368 грн., то він має право на адвоката за рахунок держави. Після перевірки, центром було призначено захисника Хоміка Сергія Григоровича.
Черкащанин через суд отримав зарплату, яку йому заборгувало підприємство за два роки

Адвокат вивчив матеріали справи та підготував позовну заяву. За результатами розгляду справи, Соснівським районним судом м. Черкаси винесено рішення, яким позов задоволено: суд постановив стягнути з відповідача на користь позивача невиплачену заробітну плату в сумі 91772,80 грн.
21.08.2017 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter