Черкаська область - серед лідерів в Україні за рівнем розрахунку за спожитий газ

Черкаська область перебуває серед кращих в Україні за темпами розрахунку підприємств ТКЕ за спожитий газ. Як інформують у Черкаській ОДА, про це повідомив сьогодні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в ході всеукраїнської селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 року. Черкащину представляли перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, заступник голови – керівник апарату ОДА Сергій Овчаренко, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, керівники профільних структур, служб та підприємств.

– Сьогодні маємо позитивну динаміку щодо показників розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) за спожитий газ, – сказав Геннадій Зубко. – Серед кращих областей: Черкаська, Чернівецька, Одеська, Дніпропетровська, Полтавська і Рівненська, де рівень розрахунків – 80-90%.
Черкаська область - серед лідерів в Україні за рівнем розрахунку за спожитий газ

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль на селекторній нараді зауважив, що розрахунки за спожитий газ на Черкащині сягають 91 %, за електроенергію – 96 %, перерахунок субсидій – близько 92 %:

– У цілому ж Черкащина готова до опалювального сезону на 70 %, в тому числі об’єкти соціальної сфери – на 90%. Працюємо й далі в цьому напрямку. Зокрема й над забезпеченням багатоквартирних житлових будинків засобами обліку теплової енергії. На сьогодні рівень оснащення сягає 78 %.

Між тим, Черкащина входить до переліку тих областей, де найбільша кількість будинків, оснащених приладами обліку теплової енергії. Про це повідомив у ході селектору Геннадій Зубко.
18.08.2017 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter