Насалик: Є підстави говорити про зниження ціни на електроенергію в Україні

Насалик: Є підстави говорити про зниження ціни на електроенергію в Україні Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що є всі підстави говорити про подальше зниження ціни на електроенергію. Про це він заявив у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна".

"Баланс, який готується на 2018 рік, енергетичний баланс нашої держави, передбачає подальше зростання атомної енергетики, за рахунок рішень, ухвалених, зокрема змінами складу в літній період теплової генерації. Тому є всі підстави для того, що ми можемо говорити про подальше зниження ціни на електроенергію, але НКРЕКП буде його прораховувати", - сказав він.

Міністр також допускає зниження ціни на газ

"Ми говоримо про ціну на газ, вона залишається стабільною і ми говоримо про те, що вона може знизитися. Ми враховуємо в тому числі останні 12 місяців, як росла на хабах загальна ціна. Можна розглядати зміну ціни на газ, тому що хаб плюс транзит в Україні - це та сама формула "Роттердам плюс". Якщо ми 14 млрд кубів газу видобуваємо внутрішнього видобутку і враховуємо в ціну на газ транзит до хабу і від хаба плюс 12,5 дол., то, очевидно, це нереальна і не ринкова ціна і це мотивація, щоб переглядати ціну на газ і в тому числі ціну на тарифи", - додав він.
09.08.2017 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter