Черкаське підприємство «Сфера-Пласт» зі статутним фондом 100 грн. проведе газ на окрузі Антона Яценка за 10 мільйонів

Черкаське підприємство «Сфера-Пласт» зі статутним фондом 100 грн. проведе газ на окрузі Антона Яценка за 10 мільйонівГоловне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 6 вересня за результатами тендеру уклало з ПП «Сфера-Пласт» угоду на проведення міжселищного газопроводу в кілька сіл Уманського району вартістю 10,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Газ проведуть в села Бабанка, Косенівка, Танське та Доброводи. Замовлення фінансується з державного бюджету, роботи мають бути завершені до кінця цього року.
Уманський район належить до 200-го мажоритарного округу, за котрим від Партії регіонів балотується народний депутат Антон Яценко, ідеолог Тендерної палати.
Черкаське підприємство «Сфера-Пласт» зі статутним фондом 100 грн. засноване в 2007 році Юрієм Ситником. З урахуванням цієї закупівлі за останні півроку компанія виграла тендерів на 42,16 млн грн., усі від Головного управління капітального будівництва Черкаської ОДА, розповідають Наші гроші.
14.09.2012 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter