У Млієві ПП "ВМС" відкрило новий валовий млин

7 тонн збіжжя за добу, 300 кілограмів на годину – саме такі переробні потужності має новий валовий млин у Млієві, що на Городищині. Придбало його для своїх потреб та потреб громади села приватне підприємство «ВМС». Офіційний старт роботі обладнання дали минулої п`ятниці.
У Млієві ПП "ВМС" відкрило новий валовий млин

Як інформують у Черкаській ОДА, тутешній старий млин не працював останні 20 років. Тож жителі Млієва вимушені були долати 20-30 кілометрів, аби обробити власне зерно в інших селах. Зважаючи насамперед на потреби громади, місцевий сільгоспвиробник ПП «ВМС» вирішив вкластися у нове придбання. До речі, вже з наступного понеділка ПП «ВМС» перейменують на честь громади – в ПП «Мліїв».
У Млієві ПП "ВМС" відкрило новий валовий млин

– Всі ми родилися на цій землі і хочеться зробити щось дійсно корисне для своєї домівки, – говорить керівник ПП «ВМС» Денис Чеберяк. – Надалі, окрім млина, плануємо обладнати круподерню, комбікормовий цех.

Як зазначає заступник очільника області Ярослав Березань, сьогоднішнє відкриття млина – яскравий приклад інвестування підприємством у свій майбутній прибуток.
17.07.2017 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter